250 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

KUŞBURNU ÖZÜ SOĞUK SIKIM 1 KG

172,50

Havale Fiyatı 163,88

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!
  1. Kanseri ve Kronik Rahatsızlıkları Önler: Kuşburnunun içerisinde bulunan karotenoid, flavonoid ve polifenoller vücutta bulunan serbest radikalleri dışarı atan veya etkisiz hale getiren çok güçlü antioksidanlardır. Serbest radikaller hücre metabolizmasının yan ürünleridir ve sağlıklı hücreleri kanserli hücrelere dönüştürerek zarar verebilirler. Serbest radikaller veya antioksidan yokluğu kanser, kalp rahatsızlığı ve erken yaşlanma gibi bir takım ciddi rahatsızlıklara dönüşebilir. Kuşburnundaki antioksidan varlığı sağlıklı vücudu tüm açılardan korumada beceriklidir.
  2. Kolesterolü Düşürür: Kuşburnunda bulunan bazı organik ve antioksidan bileşenler vücuttaki kolesterol seviyesini azaltır ve böylece kalp-damar sistemindeki gerilimi azaltır ve felç veya kalp krizi riskini düşürür.
  3. Bağışıklık Sistemi: Kuşburnu etkileyici miktarda bağışıklık sistemini güçlendirmenin en iyi yolu olan C vitaminine sahiptir. C vitamini akyuvarları harekete geçirir ve ayrıca astımı önlemede ve solunum sisteminin genel sağılığında önemlidir.
  4. Şeker Hastalığı: Kuşburnunun vücudun kan şekeri seviyesini düzenlediği görülmektedir. Vücuttaki insülin ve glikozu dengede tutarak ölüme yol açan, kan şekerindeki tıkanmaları önler.
  5. İdrar Söktürücü Etkisi ve Sindirim: Kuşburnunda Pektinin yanı sıra bulunan çeşitli asitler idrar söktürücü olarak bilinir. İdrar söktürücü olarak kuşburnu, fazla tuz, sıvı ve hatta yağların yanı sıra toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur. Kuşburnu bağırsak hareketini tetikleyerek kötü sağlık sorunlarından kaçınmaya yardımcı olur. Kuşburnu genel olarak her yönünden zehir gidericidir.
  6. Cilt Bakımı: Cildin sıkılaştırılması ve canlılık kazanması için birçok ürün ve yöntem vardır. Ancak kuşburnu bunlar içindeki en iyi yöntemlerden biridir. Kuşburnunda bulunan sıkıştırıcı kalitesi cildin esnekliğini sağlar ve böylece kırışıklıkları engeller ve çatlakları, yanıkları ve yaraları kolayca kapatır.
  7. Kan Dolaşımı: Kuşburnu, önemli miktarda alyuvar oluşumu konusunda önemli bir bileşen olan demir içermektedir. Bu sebepten kuşburnu tüketimi kansızlığı önler ve önemli organlara oksijen sağlar.
  8. Kemik Sağlığı: C vitaminin en önemli rollerinden biri de kollajen üretiminde elzem bir rol oynamasıdır. Kuşburnunda bulunan diğer önemli minerallerle birlikte kollajen, kemiklerdeki mineralleri yoğunlaştırarak kemik erimesini önler ve kişiyi güçlü, esnek tutar.
Özellik Değer
Bal Türü Reçel
Birim Miktarı 1 kg

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Taze Ürün
Ürünlerimiz kargo ile taptaze ve özel paketlerde adresinize teslim edilmektedir.

Benzer Ürünler

Yeni ürünler, güncel kampanyalar ve daha fazlası için bizi takip edin.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.