1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

KİM, NE DEDİ?

Yumurtasız ballı kaymaklı gözleme 10 numara 5 yıldız. ankara eskişehir yolundaysanız kesinlikle deneyin. ayrıca gelen ikramlar bile mekanı süper yapmaya yetiyor.
Umurcan Görür-6 Ağustos 2013
Ballı kaymaklı gözleme yanında yoğurt,sucuk,mantar ile gelen muhteşem bir servis.Çalışanlar ortalama 15-20 yıldır aynı insanlar, her geldiğinizde kendinizi bir aile dostunuzu ziyarette hissediyorsunuz
Zeynep-10 Ağustos 2015
Günün her saati muhteşem kahvaltı şansı. Sucuk, tulum peyniri, yoğurt, köy ekmeği, incik,saç kavurma ve tabi ki ballı kaymaklı gözleme.Kendinizi onlara bırakın masayı donatsınlar.siz yemenize bakın.
Hande Hanım-28 Şubat 2017
Günün her saati muhteşem kahvaltı şansı. Sucuk, tulum peyniri, yoğurt, köy ekmeği, incik,saç kavurma ve tabi ki ballı kaymaklı gözleme.Kendinizi onlara bırakın masayı donatsınlar.siz yemenize bakın.
Hande Hanım-28 Şubat 2017
Harika, esnaf bir yer. Bir şey yemedik sadece çay içtik ikramımızdır para almıyoruz dediler. Aradığımız, özlediğimiz iyi kalpli yerlerden biri. Ayrıca müthiş dolu bir mekan.
Volkan Atilla-25 Ağustos 2017
Hayatımda böyle ikram görmedim! O kıvamlı çömlek yoğurdu, peyniri, mantar sotesi(ki bunlar hep ikramdı) ve finaldeki o 'muhteşem' ballı gözlemesi nirvanaya ermek için birebir.
Ezgi Özden-9 Ekim 2012
Mekanın mutevaziligi sizi şaşırmasın. Ballı gözleme mi bu kadar iyi yapan baska yer yok! Petek balindan ve eski kaşarindan almadan yola devam etmeyiniz. Mutlaka uğrayın pişman olmayacaksiniz.
Selma-21 Mayıs 2016
Ankara çıkışı sabah kahvaltısı için ideal. Bir ballı gözleme ve yanındaki ikramlar, iki kişi için yeterli geliyor. Lezzetli ve ekonomik bir tercih.
Cahit Ceren-2 Temmuz 2016
Gözlemelerin yanında gelen kahvaltılıklar çok güzel. Fiyatları da uygun, temiz, yeşillikler içinde bir yer. Beğendik :)
Tuğba Enbuk-8 Eylül 2013
Adı gibi muhteşem tesis. Ballı gözlemesi, ikramları, çay içmeye uğrarsınız karnınız da doyar ikramları ile. Kendi ürettikleri sucuk, keçiboynuzu, karadut pekmezi, kaşar vb. almadan ayrılmayın.
Özlem Menderes Özmen-2 Temmuz 2017
Hizmetten inanılmaz memnun kalıyorsunuz. İki gözleme istiyorsunuz resmen masayı donatıyorlar..Herşey inanılmaz lezzetli kesinlikle mola verilecek mekan
Funda Cimen Tureli-5 Mayıs 2017
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.