1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

BİZ KİMİZ?

   
  1967 senesinde Sivrihisar - İzmir yolu üzerinde Canlı alabalık Tesisleri adı altında başlayan serüvenimize zaman içerisinde artan memnun müşteri portföyü ve en iyi hizmet anlayışı da katılınca  Sivrihisar - Ankara yolu 6.km üzerinde MUHTEŞEM TESİSLERİ adı altında hizmetimize en iyi şekilde devam etmeye karar verdik.

Tesisimizin amacı; seyahat eden siz değerli ziyaretçilerimizin bize uğrayarak dinlebilecekleri, yemek yiyebilecekleri ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmenin yanında bir de tesisimizde bulunan doğal köy ürünleri ve hediyelik eşya bölümlerimizden alışveriş yapabilmelerini sağlayarak, en iyi hizmeti vermekti ve biz bunu başararak sizlerin hizmetinize sunduk.

  Daha önce tesisimizde tatmış olduğunuz tadı damağınızada kalan lezzetleri ya da uğrayamayıp denemek istediğiniz ürünlerimizi kapınıza teslim edebilmek amacıyla kurmuş olduğumuz online satış sitemizde  bulunan ürünlerimizi güvenle satınalbilirsiniz. 

  Henüz acıkmamış olsanız dahi tesisimizin yakınından geçerken bir çaya uğramanızı bekliyoruz. He unutmadan çayın yanında meşhur ballı kaymaklı gözlememizi tatmadan da gitmemenizi tavsiye ediyoruz :) .

  
  - MUHTEŞEM TESİSLERİ -  

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.